ZŠ Jastrabie nad Topľou

Riaditeľka školy
Mgr. Anna Fazekašová

Vychovávateľka
Anna Menoščíková

Zoznam žiakov 2013/2014

1.ročník
Bambuch Michal
Bambuch Rastislav
Cina Ján
Daňo Kristián
Džuková Nikola
Marek Huňák
Martin Huňák
Vanesa Huňaková
Sivák Samuel

2.ročník
Michal Huňák
Martin Keleš

3. ročník
Horňáková Iveta
Lacková Pavlina
Šafran Mário

4. ročník
Balog Erik
Daňo Martin

Budova základnej školy

Základná škola Jastrabie nad Topľou


Aktivity 2013/2014
Fašiangový karneval

Fašiangový karnevalNa fašiangový karneval sme sa pripravovali ozaj zodpovedne. Vo štvrtok 20. februára zrazu neprišli žiaci do školy. Ale prišla princezná, záhradník, medvedík, motýlik, Drakula, vodník a ďalšie vodné a rozprávkové bytosti. Posúďte sami, či sa nám karnevalové masky podarili. A bolo veselo...

 

Čítať celý článok...
 
Valentín

ValentínAj mi malí žiačikovia sme oslávili Valentína. V tento deň sme si uctili a povedali naším p.učiteľkám ako ich máme radi. Spoločne sme nakreslili na tabuľu svoje vyznania. A to ste mali vidieť tie prekvapené oči naších učiteliek! Potom nasledovala valentínska pošta, v ktorej sa mal príležitosť ospravedlniť každý tomu, komu v minulosti ublížil. Bolo to zaujímavé a príjemné.

 

Čítať celý článok...
 
Beseda s novinárom

Beseda s novináromJedného dňa nám pani učiteľka oznámila, že ideme na besedu s novinárom pánom Makom, ktorý píše články do Vranovských novín. Rozprával nám veľa zaujímavosti zo stretnutí s rôznymi známymi ľuďmi. Porozprával nám ako vznikajú noviny.Pochválil nás za zaujímavé otázky.

 

Čítať celý článok...
 
Vianočné posedenie

Vianočné posedeniePríjemné posedenie s rodičmi pri stromčeku a čaji sme mali v škole tesne pred Vianocami. Maľovali sme si perníčky, rodičia nám pomáhali, spievali vianočné koledy a nakoniec sme si našli pod stromčekom zaujímavé darčeky.

 

 

Čítať celý článok...
 
Mikuláš

MikulášNetrpezlivo sme čakali Mikuláša. No, neprišiel sám, prišla aj Snehulienka. Zrazu vtrhol do miestnosti aj čert. Toho sme ozaj nečakali. Stále šantil a vystrájal, skoro tak ako mi cez prestávky. Mikuláš každému doniesol darček ale sme si ho museli zaslúžiť a to recitáciou básničiek a pesničiek.

 

Čítať celý článok...
 
Kto je najlepší bežec?

Kto je najlepší bežec?Najradšej chodievame s pani učiteľkou na vychádzky, kde na bezpečnom mieste si môžeme zasúťažiť v behu. Kto je najlepší bežec? To spoznáte na fotografiach.

 

 

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3